وب‌نوشت‌ها

سرور اختصاصی

سرور هاست اختصاصی

در بسیاری از مواقع پیش آمده که شما نیاز به اعمال تنظیماتی خاص بر روی سرور هاست خود داشته ، که باید تمامی این امور را با شرکتی که از طرف آن سرویس هاست خود را دریافت کرده اید ارتباط برقرار کنید تا تمامی این امور را برای شما در سرور انجام دهند که گاه این امر امکان پذیر نمیباشد و یا شما تعداد دو یا چند سایت بر روی اینترنت دارید که میخواهید به تمامی امور این سایت ها به صورت کامل نظارت داشته باشید که در این ضمینه به شما خرید سرور اختصاصی پیشنهاد میشود . اما سرور اختصاصی چه تفاوتی با سایر سرویس های هاست دارد ؟

روند حرکت ابر کامپیوتر ها

ابر کامپیوتر هاست

مقدمه

همواره اَبَر رایانه ‏ها ابزاری بوده‌اند تا کشورها و شرکت‌ها صنعت و تکنولوژی خود را به رخ یکدیگر کشیده و برتری خود را به رقبا در عرصه تکنولوژی نشان دهند. بنابراین جدیدترین تکنیک‌ها و اوج تکنولوژی روز، در اَبَر رایانه‏ ها بکاربرده شده و نمود پیدا می‌کنند. پیگیری روند حرکت اَبَر رایانه ‏ها، می‌تواند راهی برای پیش‌بینی رایانه ‏ها در آینده نزدیک باشد. بنابراین نگاهی به روند حرکت آنها طی ده سال گذشته دید خوبی جهت مشاهده روند حرکت تکنولوژی به ما می‌دهد.

هاست ابری

هاست ابری

آیا تا به حال به این نکته دقت کرده اید که وب سایت گوگل تا به حال با این حجم بازدید چرا Down نشده است و همیشه در دسترس است؟ این به این معنی میباشد که ساختار سرور های این سایت طوری است که حتی در صورتی که برای لحظه ای یکی از سرور ها دچار مشکل شده و از سرویس خارج شده دیگر سرورها به جای آن به سرویس دهی خود نیز ادامه دهند . اما این امر چطور ممکن است ؟

میزبانی وب

میزبانی وب

امروزه داشتن یک وب سایت یکی از ابزام های ضروری برای تمامی افراد چه در ضمینه های شغلی مختلف چه شخصی میباشد.  با داشتن وب سایت، شما میتوانید یک معرفی نامه از خود و یا یک معرفی در سطح مختصر و یا اجمالی از کالا و خدمات خود بر روی بستر اینترنت داشته باشید اما برای داشتن یک وب سایت شما نیازمند چه چیزهایی هستید؟

طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک

خرید و فروش امکلات یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های مطمئن در طول تاریخ برای افراد بوده سرمایه گذاری در این ضمینه بسیار سود آور و مطمئن بوده با گذشت زمان و گسترش شهر نشینی در ابعاد بسیار گسترده همواره پیدا کردن یک منزل مناسب با امکانات مناسب برای یک زندگی بسیار به مراتب سخت میباشد.

طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خودرو

یکی از بزرگترین مشاغلی که تا به امروز توانسته مشتریان ثابت خود را در طول دوره های متمادی داشته باشد خرید و فروش خودرو میباشد. خرید فروش خودرو یکی از پر درآمد ترین مشاغل بود است که با گذر زمان زیبایی و کارآمدی خود را حفظ کرد است و در حال حاضر به عناوین مختلفی توسط افراد و یا شرکت ها ارائه میگردد که شامل: خرید خودرو ،فروش خودرو، اجاره خودرو و ...

طراحی سایت تجاری

طراحی سایت تجاری

یکی از بزرگترین منابعی که در حال حاضر برای راه اندازی کسب و کاری مطمئن میتواند مورد اعتماد باشد و هر روز بر تعداد مشتریان آن نیز افزوده میشود بستر اینترنت است . صاحبان مشاغل بزرگ که میخواهند کالا و یا خدمات خود را در این بستر عرضه کنند میتوانند با طراحی سایتی مناسب به این بستر ملحق شوند  و از افرادی که از این طریق خریدهای خود را انجام میدهند بهترین استفاده را برده و آنها را جذب خود کنند.

طراحی سایت چت

طراحی سایت چت

امروزه داشتن وب سایتی مناسب با طراحی قوی شما در امر معرفی خدمات و کالای خود در بستر اینترنت که به یکی از بزرگترین منابع درآمدزایی تبدیل شده است کمک میکند . اما تنها نکته ای که شما در این امر یاری میکند داشتن یک وب سایت نیست بلکه خدمات و امکانات رفاهی که شما در آن برای کاربران خود در نظر گرفتید میتواند کمک به سزایی در این ضمینه باشد .  بگذاریم اینگونه بگوییم : شما یک وب سایت طراحی میکنید کاربر وارد سایت شما میشود چرا باید در سایت بماند ؟ چرا باید از سایت شما خرید کند ؟

صفحه‌ها